Práce v zahraničí
Domů
Podmínky inzerce
Práce v zahraničí
Návštěvníci
4686043
8 návštěvníků online
 

Práce v Zahraničí | diskuze

Vítejte v diskuzi o práci v zahraničí,
Můžete se ptát, sdělovat vlastní zkušenosti s agenturami, můžete vkládat fotografie. Diskuze o životě, ale hlavně práci v zahraničí. Dodržujte prosím základní pravidla chování v diskuzi, pokud to není nezbytně nutné, nebuďte vulgární. Pište spisovně a používejte diakritiku. Nevkládejte prosím komerční odkazy! Nevhodné diskuzní příspěvky, nebo příspěvky které se netýkají práce nebo života v zahraničí budou smazány.

Práce v zahraničí
dnes v 14:32
asi před půl rokem 20:50
Práce do roku 2019 na anglické stavbě a jiné práce

Práce do roku 2019 na anglické stavbě a jiné práce
Všichni ,kdo chtějí pracovat legálně na anglických stavbách pro anglické stavební firmy a tím mít super plat od 1700liber až 3000liber čistého,musí se naučit otázky z bezpečnosti práce CSCS a objednat se na přezkoušení CSCS .Dostane certifikát a kartu CSCS.
10 let působím na londýnském pracovním trhu a můj cílem bylo pracovat pro velké anglické stavební firmy,což se mne povedlo.Tvrdě jsem na sobě pracoval,je mne 55 let,nikdy jsem nenaříkal a na angličany nenadával,mohl jsem nadávat jen a jen na sebe,neboť ,já jsem přinesl svoji kůži na anglický trh.
Umožním českým stavebním řemeslníků pracovat na anglické stavbě.Musí mít zajištěné ubytování v blízkosti stavby,musí mít CSCS kartu,musí mít UTR,musí mít anglické pojištění odpovědnosti,musí mít praxi ,ochrané pracovní pomůcky.Nářadí půjčíme na start.
Kdo chce být v mém týmu,musí být na 100%ˇpřipraven ještě z české republiky .Je velice těžké se prosadit u anglické stavební firmy.Mohu na stavbu vzít jen lidi,kteří prošli přípravou.Je každého věc,jakou si zvolí cestu ,já vím,že ta moje přinese připravnému člověku budoucnost o které se mu nemůže ani snít.Vrátím mu sebevědomí,hrdost,jistotu a zabezpečí sebe a svoji rodiny .Za 5 let může mít našetřeno 1,5milionů korun.Co zde píši vám mohu dokázat .Hodně lidí z nějaké příčiny moji cestu a nabídku odmítne a já jsem na tyto lidi šíleně vytočený ,ale říkám si ,chce to asi čas a trpělivost.Moje nabídka je svého druhu ojedinělá tak neváhejte a zavolejte -702516911-když nic neuděláte pro změnu,sama nikdy nepříde.Je mne 55 let ,mám za sebou 5 let života v SRN a 10let v Anglii ,převážně v Londýně.Není čas pánové,je to jen na vás.
To se mi líbí! | To se mi nelíbí!
Igy Přidat komentář | Soukromá odpověď | Nový příspěvek
josef odpověděl
neumím řeč (( smiley 9 607844662
Baggerfuhrer odpověděl
Dobry den, zajimaly by mne blizsi informace, CSCS test jsem udelal v kvetnu 2013 ve skotsku, email zpmont@seznam.cz

Pavel
Lukáš odpověděl
Neumím jazyk, ale práce mě zajímá.
asi před půl rokem 20:48
Práce Německo, Rakousko
Ahoj, hledám práci v Německu nebo Rakousku. Hledám především na pozici Kuchař, číšník, do skladů, montážní dělník, prodavač. Chci do Německa, hlavně z důvodů zdokonalení německého jazyka a další životní zkušenosti.

Díky :)
Práce v zahraničí | zaměstnání | pracovat v zahraničí| nabídky práce| legální | angličtina | United Kingdom
dnes v 14:32
Práce v zahraničí | práce v Anglii | zaměstnání | agentura práce | pracovat v cizině | práce v Německu | zaměstnání v zahraničí
asi před půl rokem 14:42
Zdravím všechny !! na internetu jsem našel jednu velmi zajímavou nabídku práce ve Vídni. Docela slušný plat, byt k pronájmu 2+1, snídaně zadarmo, jazykové kurzy za symbolické ceny. Jedná se o práci v luxusním hotelu. Za školení požadují 3000Kč poslat předem na účet. Práci domlouvá přes agenturu SPECHATO.CZ paní Dagmar Zinedine. S prací v zahraničí nemám žádné zkušenosti tak jsem se chtěl zeptat někoho kdo už v tom trochu "chodí ", nerad bych přišel o peníze. Díky za pomoc
Rada odpověděl
... paní už mě zaslala meilem i pracovní smlouvu, potvrzení ubytování, ceník školení a fotky bytu v kterém bych bydlel a vše vypadá věrohodně ale člověk nikdy neví.
POZOR!!! odpověděl
Zdravím všechny slušné lidi a chci je varovat před podvodným inzerátem této agentury(vlastní zkušenost),paní Marie Zavadilová,nebo Dagmar Zitková,za kterou se zřejmě vydává s vámi bude komunikovat jen do té doby,než ji zaplatíte poplatek za údajné zaškolení v Německu,pak se jí již nedovoláte,ani na e-mail nereaguje ,ani na sms.
PROTO VELKÝ POZOR NA TUTO AGENTURU !!!!!
zde je jejich inzerát -----------------
prace v luxusnich hotelech frakfurt/mnichov/viden

neumite nemecky? nevadi ! zatim nemate zkusenosti s praci v zahranici? nevadi ! nikdy jste nepracovali v oblasti gastronomie a hotelnictvi? nevadi ! spolecnost exclusive care gmbh ma volne pozice i pro vas. nabizime vam: - plat 3.000 - 4.000 eur mesicne - kompletni servis vc. ubytovani, zdravotniho a socialniho pojisteni - pracovni smlouva na dobu neurcitou - priplatky za prescasy podminky: vek: 18-50 let-cisty vypis z trestniho rejstriku -znalost nj nebo aj vyhodou-zkusenosti v oboru vyhodou-svuj zivotopis muzete zaslat na: exclusivecareservice@gmail.com

Job Austria. odpověděl
Dobrý den všem,

nemůžeme si dovolit ignorovat tento inzerát!!! Jedná se o podvod!!! Máme důkazy od několika našich uchazečů, kteří reagovali na tuto nabídku a bohužel o peníze přišli a jak už se zde někdo zmínil po zaplacení poplatku za školení byla komunikace na bodu mrazu.

S přátelským pozdravem
Raškov Filip
Jobmanager
Job Austria.
pep odpověděl
zdar dobrodinci... skutečně Zitkova, Zinedine a Zavadilová je návnada jako okrás poctivé myslící lidi... taky jsem byl osloven její nabídkov, ale tušil jsem podvod... pro jejich žravost jsem je donutil aby si peníze vyzvedli osobne, protože to chtěli zaslat přes western union a to stojí další náklady v neprostěch postiženého... Zitková podala fiktivný herecký výkon a samozřejmě lživý a falešný, včetně papíru které donesla sebou jako smlouvu a potvrzení o zaplacení včetně občanky kterou se identifikovala... pokud jste byli teda okradeny o 3000Kč společnosti exclusive care v zastoupení těchto vrhů podvodníku, tak se ozvětě na pepsarkozy@volny.cz... mám je audio videa zaregistrované včetně falešných papíru a je třeba doložit pouze svědky , aby se zjistilo jakou škodu napáchali na české straně...počítejte že budete svědky podvodu a peníze dostanete zpětně až když s nima zatřese zákon Č.R. ... nebude to na počkání, ale nebuďte lhostejný protože když to necháte plavat můžou kontaminovat jiné a bůh ví kde Vás kdo zase s větší pravděpodobností okrade... taková třeba likvidovat jako se likviduje plevel v zahrádce a to vždy vyžaduje více námahy... s pozdravem pep
Hanulka odpověděl
Ahoj,tak já zaplatila,ale doklad z western union sem už dávno vyhodila,je pravda,že jakmile zaplatíte,tak dotyčná Dagmar Zinedine přestane reagovat,nebere telefon,prostě mrtvá ryba,ale i tak to byl zásah do rodinného rozpočtu,tím zlodějce děkuji za to,že už vím,neplatit za žádných okolností dopředu ani korunu-je to přece nezákonné,že?
jája odpověděl
Pan Raškov bere 300 euro za zprostředkování.
Koblih odpověděl
Našel jsem podobnou nabídku od exclusive care - jako kontakt je uvedená jenom Frankfurtská adresa na kterou má člověk poslat životopis - Exclusive Care
Hanauer Landstraße 258-260 60314 Frankfurt am Main. Kontaktní osoba je uvedená Krystýna Domanská. Internetový stránky vypadaj seriózně www.exclusivecare.de . Nevíte jestil se jedná o stejnou firmu?

asi před půl rokem 08:26
Měla jsem tu možnost pracovat v Německu jako pokojská a to od 1.května 2011 kdy se otevřel trh bez precovního povolení a nedoporučuji firmu 3B DIENSTLEISTUNG DRESDEN GMBH, Chemnitzer Straße, 4801187 Dresden. Velice nesolidní a neplatící firma.Nedoporučuji!!!! A nejsem sama, která má špatnou zkušenost s touto firmou.
Jarmila Zemanová odpověděl
Paní Vlasto,

já bych ráda získala informace od někoho, kdo pracoval v zimné sezóně např. jako pokojská v hotelu v Rakousku v Taurech nebo Alpách. Jaká je tam pracovní doba - zda člověk nění totálně fyzicky vyřízený apod. Nabídky práce jsem si našla sama na webu a rozumím celkem dobře německy. Nejsem z oboru - jsem VŠ a potřebuji zdokonalit komunikačně NJ, abych měla v ČR dobře placenou práci.
Jaká je Vaše zkušenost s prací pokojské - ale zřemě v bývalém východním bloku to platově asi není nic moc. Díky za info.
Michal novak....Jan cervenka odpověděl
email.....stolar67@gmail.com ...ben.robinson@gmail.com. tel cislo je 00447774611796 .Bacha je to podvodnik,penize chce zasilat pres western union,uz je dost okradenych.zprostredkovava praci a dovoz aut.....resi policie rymarov okres bruntal....na internetu je asi 15 inzerci,,,,,,,inzerce na spechato.cz ..atd
PETR odpověděl
004407778820587 BACHA MICHAL NOVAK DALSI JMENO A CISLO JASON
Majka odpověděl
smiley 1
Paní Vlasto, jednoznačně souhlasím smiley 9

Pracovat pro firmu 3B Diensleitungsídlící v Drážďanech NEDOPORUČUJI.

zde nabízím několik příkladů jednání této firmy:

smiley 2 pracovní úvazek ve smlouvě a odpracovaná doba se neshodují
[{(^_^)} naprosto nepřehledné odměŇování, které vám po zapracování změní z hodinové mzdy na úkolovou a to na počet pokojů, které musíte uklidit.
smiley 7 Aby jste si vůbec něco vydělali, musíte denně uklidit cca 15 pokojů, ale dostanete jich přidělěno pouze 9-11 (plný počet se dává pouze oblíbeným Němkám)
smiley 1 za 1 pokoj platí cca 2 eura (hrubého), což je při plném počtu pokojů 30 euro denně hrubého ...cca 576,- čistého, odečtěte náklady na dopravu (vlakem 200,- Kč, autem od 100 do 150 Kč podle obsazenosti), no jsme na 11OOO,- za předpokladu, že dostanete plný počet pokojů
smiley 9 6 - ti denní pracovní doba v týdnu
smiley 1 pracovní plán pouze na týden předem
smiley 8 volný den v týdnu nemáte možnost ovlivnit
smiley 10 zapomeňte na volné víkendy a na příplatky za neděle, nebo svátky
smiley 14 pracovní dny a volné dny vám jsou měněny ze dne na den a to bez vašeho vědomí
smiley 7 dovolená pouze od ledna do března...atd., atd......

PROSTĚ KATASTROFÁLNÍ JEDNÁNÍ, nedoporučuji smiley 9 , je až neuvěřitelné co vše si k nám dovolí smiley 14


Úřad práce v UL již několikrát řešil stížnosti na tuto firmu, bližší informace vám rádi na ÚP podají

Majka

Věra P. odpověděl
Zdravím,

také jsem pracovala u firmy 3B a NEDOPORUČUJI !!! Jak píše paní Majka, to vše je pravda. Nehledě paní Majko, já jsem denně uklízela na hotelu 20 až 27 pokojů. Dělala jsem 6 dní v týdnu a za půl roku, co jsem pracovala u této firmy jsem měla jen 2krát volný víkend. A to jsem je ještě o to strašně prosila. Brala jsem za měsíc 400,euro. Odečetla jsem za dopravu a byla jsem na 5000,Kč. Tak to se mě absolutně nevyplatilo a byly to opravdu vydřené peníze.
Opravdu vše se řeší na Euresu v Ústí n/L a v Pirně. Zda-li budete chtít ohledně této firmy bližší informace, obraťte se na již zmíněné úřady.

S pozdravem p. Věra
Petra odpověděl
Podívejte se na internetu na reportáž o této firmě 3B. Do archívu televize prima na zprávy z 19.5.2012. Je to hned druhá reportáž a dala to do televize jedna z bývalých pokojských !
Kvetuse odpověděl
Ano take jsem tam pracovala vydržela jsem tam 1 rok a děs take nedoporučuji
Janina odpověděl
Zdravím všechny podvedené,já musím se vším jen souhlasit je to tragedie dělám tam v součastné době a hodně uvažuji,jestli v tom mám pokračovat.Všechno co naslibovali při nástupu jako plat,směny je ve finále uplně jinak!lžou buzerujou,kontrolorky opovrhujou,berou nás jako socky co jsou nadšený i z takových peněz co tam berou.Přesto,že to bylo v televizi nic se neděje.nezbývá než varovat každýho,kdo tam chce jít dělat!!!!!!
Dita odpověděl
Firma 3B Diensleistung má v Drážďanech tu nejhorší pověst.
Němky v této firmě nechtějí pracovat, proto nabírají v Čechách.


a za kolik Češky v Drážďanech uklízejí....za 2 Eura hrubého na pokoj!!!

Spočítejte si mkolik musíte uklidit pokojů, aby jste si vydělali, nezapomeňte na náklady na dopravu, čas atd.

3B....nikdy !!!! odpověděl
Varuji před prací pro agenturu 3B Diensleistungen a prací pokojské v Drážďanech.

- špatně placená práce: 2 eura hrubého za pokoj
- pracovní rozvrh pouze týden předem
- pracovní doba 26 dní v měsíci
- šikana od Německých pokojských a kontrolorek
- nemáte právo si předem nahlásit dovolenou

- v době nemocenské můžete v Německu dostat výpověď
- výpovědní lhůta je 14 dní
- zkušební doba POZOR v Německu je 3-6 měsíců
- smlouva na dobu URČITOU

jednoduché počty:
15 pokojů denně x 26 dní v měsíci
je 600 euro měsíčně, na dopravu vám přispějí 40 euro, ale pod 3000,- Kč měsíčně se tam nedostanete:

ZBYDE VÁM TEDY cca 520 EURO

za těchto podmínek SMĚŠNÉ !!!!!
:-) odpověděl
....a už jste slyšeli, kolik platí hotely této agentuře za pokoj???

10-12 euro a pokojská dostane +/-2 uera (hrubého) !!!

Markéta odpověděl
Ahoj,

neznáte někdo jinou pracovní agenturu v Drážďanech než je firma 3B Diensleistung ....????

Díky za odpověď
Didi odpověděl
Dělala jsem u 3B... a řeknu Vám takovou šikanu jsem nezažila.
Vše co se tady píše souhlasí.
Je to sice hotel od hotelu....
Ale horší pracovní podmínky jsem nezazažila, ani jsem o nich neslyšela.
Květa odpověděl
Co vím, firma už nemůže v Drážďanech sehnat lidi. Němky jim tam pokojský nechtějí dělat. Proto nabírají u nás.

V Německu je pokojská podřadná práce. Velká dřina, za minimum.

Dělají to tam jen Němky bez vzdělání.
Navíc, za ty peníze.... dokonce je do cca 800 doplácí sociálka. To Češkám ne !!!
Maruška odpověděl
Souhlasím se vším.Napsala bych to samé - doslova.
co se tam děje, to jste nezažili !!! odpověděl
...nemáte tam žádná práva, jste onuce, hadry. Pracovní tempo v režimu běhu.
Soboty, neděle děláte děláte všechny a na příplatky zapomeňte!!

Markéta odpověděl
Zkuste si to, je to životní zkušenost k nezaplacení.
Brzy zjistíte jak jste pracovití, odolní vůči stresu, vysokému pracovnímu nasazení a někdy i národnostní šikaně.
Nezapomeňte, že denně dojíždíte.
Doprava vyjde cca na 4 000,- měsíčně.
Pracujete i soboty, neděle, svátky (aktuálně Vánoce, Silvestr, Nový rok).


Slaměnka3 odpověděl
...no jo, když některé dámy si myslí, že se budou po hotelu procházet jak modelky a vykecávat si, německy nežbletnou ani slovo a dokonce se cítí ukřivděný, když je firma vyrazí.
Olík odpověděl
Celý rok z nás dřeli kůži, volno jsme měli max. 4-5 dní v měsíci, odpracovali jsme každou sobotu i neděli, Vánoce, Silvestr a všechny svátky.... a co za to? ....minulý týden firma vyházela několik desítek pokojských a další výpovědi rozdávají.
Vše co se zde píše, souhlasí.
Jsme pro ně póvl, který jim tam dře za pár korun.
Kája odpověděl
3B v Drážďanech... katastrofa.
V téhle firmě nemáte žádná práva !!!
Ponižování, šikana, zničené zdraví, vyjíždíte brzy ráno a vracíte se pozdě odpoledne, z některých hotelů AŽ večer.
Děláte KAŽDÝ víkend, min. 6-7 dní v kuse.... a pak máte jen jeden den volna a znovu, pořád dokola.
Je vám zle, jste nemocní...to nikoho nezajímá - DO PRÁCE !!!
Nechali by vás tam chcípnout !!!
M. odpověděl
I já mám s 3B špatnou zkušenost.

Šikana, posměšky, naschvály jsou zde každodenní záležitostí.
Na některých hotelech již chronickou.
Fluktuace Češek u 3B je 70-75%.
A vedení firmy, o všem samozřejmě ví. Jen nic neřeší, vždyť přijdou další Češky.....

Nutno podotknout, že není hotel, jako hotel a není kolektiv, jako kolektiv.... odpověděl
SKANDÁL - 3B Diensleistunge - Lipsko, Drážďany , Berlín
Mrkněte na reportáž, kterou natočila Německá televize!!!

http://www.youtube.com/watch?v=DWdTrqa2AeA&feature=share
než nastoupíte, zajeděte si na UP v UL odpověděl
...zde získáte informace o 3B..., co je to zač !!!
...můžete se také někdy svézt vlakem, holky jezdí z UL i DC a mají co vyprávět o praktikách této firmy !!!!
L. odpověděl
První dobrá zpráva: firma 3B.... v lednu PROHRÁLA soud s Češkou !!


Pavel Kratochvíl odpověděl
Jsem u firmy 3B od listopadu 2013 a nemůžu si zatím stěžovat.chovají se ke mě vstřícně,třeba se ponaučily.
Dáša odpověděl
Pavle Kratochvíle, a na jakém hotelu pracuješ, že Tě neznáme?
asi před půl rokem 16:57
Ahoj lidi,
Hledám někoho kdo stejně jako já už delší dobu uvažuje o tom že by odcestoval do zahraničí.
Někoho koho to tu moc nedrží a chtěl by nejenom zažít dobrodružství a při tom vydělat i peníze, ale taky poznat jinou zem a život v ní…
hledám kohokoliv muž/žena/skupina…
především jsem uvažoval o anglicky mluvících zemích(anglie,kanada,australie,nový zéland,USA…apod.) nebráním se však ničemu,nejde mě jen o praci ale hlavně taky o zkušenosti a zážitky..o to prostě vypadnout!!
Jako variantu vidím i dobrovolničení ,práci v charitě,v HELP-CAMPECH…apod.
Je mi 24let,čech,svobodný,se základními znalosti angličtiny...pište na mail: JENDA.STARA@email.cz
asi před půl rokem 09:57
Agentur mit Herz und Hand
Dobrý den,
kde si mohu ověřit solidnost pracovní agentury, která má sídlo v Německu? Jedná se o agenturu Herz und Hand nabízející zprostředkování práce pečovatelky v Německu.
Agentur mit Herz und Hand
Salle 40
DE Mosbach-Sattelbach 74821


DIČ:40093/12454

Za případnou odpověď děkuji
Eva odpověděl
Dobrý den,pokud tam byla pani Reindlová vše bylo v pořádku .Co ji její kolegyně -němka vyštvala,protože už jí nepotřebovala k opatrování k matce,tak to není ono.Majitelka agentury chodí po rodinách neustále jim volá a ptá se starých lidí co a jak.Je to drbna.
asi před půl rokem 12:51
Ahoj hledám práci nejlépe v Dráždanech.Sklad,montáže atd.
asi před půl rokem 23:25
sběr ovoce a česneku Španělsko
Ahoj hledám parťáka do Španělska na 3 měsíce sběr česneku a ovoce.nechce se mi samotné.potřebné info Bartosova.Sona@seznam.cz
asi před půl rokem 11:09
Práce v německu
Dobrý den
rád byc htouto formou zkusil získat Práci v Německu. Jazyk nemam moc dobry ale domluvit se domluvim.. rad bych nasel nejakou praci treba na letisti,na stavbach,ve skladech a podobne ze zacatku beru vse..jsem ochoten se ucit jazyk a novou praci.rychle se ucim jsme zodpovedni..a Německo mě láka je to krásna země nelpší by byl Mnichov ale beru i cokoli jineho predem dekuji za odpovedi ...
asi před půl rokem 11:45
Ahoj hledám práci v Dráždanech od skladu až po stavbu.Mail hezkyvenda@seznam.cz
asi před půl rokem 22:40
Dobrý den,
hledám práci v Německu v příhraničí měst Cheb, Broumov- na pozici obsluha CNC.

NJ-komunikativně, ŘP sk. B, 39 let.

Za nabídky Děkuji, Marek
speedy.300@seznam.cz
asi před půl rokem 20:52
Ahoj,

máte někdo zkušenost s hledáním práce v zahraničí s některými z českých portálů práce? Známý takto našel práci na Slovensku přes tento portál práce. Jaké jsou vaše zkušenosti? Díky.
Medvěd odpověděl
Pardon, tady je funkční odkaz na ten portál práce.
asi před půl rokem 12:01
Hledám práci
Dobrý den chci se zeptat nabizíte i práci v Londýně nebo ve Scotland bez znalost jazika hledám práci jako pomocný kuchař nebo pracovat na farmě cokoliv děkují za odpověd .smiley 10 cestu tam bych si hradíl sám i ubitování
asi před půl rokem 13:34
Ahoj nemáte prosím někdo zkušenosti s jistou fabrikou na výrobu knedlíků v bad leonfeldenu v Rakousku??? Děkuji
asi před půl rokem 20:29
Práce v Irsku - Práce v IT a jiných oborech


Hledáte práci? Nabízíme Vám zázemí mnoha mezinárodních firem zaměřených především na technologickou výrobu a vývoj. V současné době je v Irsku vysoká poptávka po zkušených profesionálech v technických oborech. Irsko Vám může nabídnout vynikající pracovní podmínky i náležité platové ohodnocení. Životní náklady v Irsku jsou navíc mnohem nižší než v ostatních velkých městech s technologickým zaměřením. Můžete si navíc vybrat, jestli chcete spolupracovat se zaběhlými mezinárodními společnostmi, které jsou na trhu již po delší dobu, nebo zda se raději přidáte k nově vzniklým nadějným společnostem.

V Irsku nyní funguje něco přes 200 firem zaměřených na technické odvětví, z nichž asi 50 funguje v mezinárodním měřítku. Z nejznámějších stačí jmenovat Facebook, Twitter, Microsoft, Paypal, Yahoo a mnoho dalších.

Na volná místa jsou hledáni především zkušení vývojáři softwarů,IT pracovníci, překladatelé, tlumočníci a další. Pokud můžete nabídnout své zkušenosti v těchto oborech nebo jste schopni domluvit se jiným jazykem(Němčina, švédština, norština, francouzština nebo dánština) a především anglicky i psanou formou, jste více než žádaní.

Průzkumy společnosti Make IT in Ireland navíc ukazují, že hlavním důvodem stěhování do Irska byla pro většinu lidí pestrá nabídka práce a možnost dosáhnout lepšího kariérního postupu. Navíc si tak mohli vylepšit svoji angličtinu a také získat bohaté a žádané zkušenosti ze světově proslulých firem, což se jim vyplatilo po návratu domů. Většina z nich se navíc rozhodla zůstat v Irsku déle než očekávali, a to z důvodu spokojenosti s pracovním zázemím.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a chtěli byste vědět více o práci v Irsku, navštivte stránky http://makeitinireland.com, kde najdete více. Zde můžete rovnou nahrát Váš životopis v anglickém jazyce, kde si jej poté prostudují Vaši potenciální zaměstnavatelé v Irsku. Najdete zde také informace o životě v Irsku a mnoho dalším.
asi před půl rokem 09:29
GMC -Landau
Pozor na agenturu GMC - Landau, banda darebaku, paní z ČR vas nalaká na slušne penize jak je to tam uzasne , pak zjistite že je vše jinak tak bacha na ne uz hodne lidi se tak spalilo diky GMC-LANDAU nebo Begus s.r.o. Plzen
Josef Kotek odpověděl
Naprosto stejná zkušenost, firmy BEGUS s.r.o., GMC Landau, zadaná práce vůbec neodpovídala nabídce, po třech týdnech galejí na nebezpečném pracovišti ani ťuk, práce nebyla zaplacena, v telefonech se vymlouvají, že chyba je na naší straně, případně, že se na nezaplacenou mzdu podívají. Po dvou měsících se stále nic neděje. Nebojí se ani soudu. Naprosto zbytečná investice do dopravy a ztracené tři týdny. Stejnou zkušenost mají i přátelé ze severních čech. Po odpracovaném měsíci dostali necelou půlku výplaty.
Mira Novak odpověděl
To vis holka kdyz tvuj borec nechodil do prace tak co jste cekaly!!!
smiley 6 smiley 6
Certule odpověděl
GMC Büroservice Landau, Zülpich v čele s paní VITVAROVOU, skrývající se i pod firmu BEGUS s.r.o jsou BANDA LHÁŘU A PODVODNÍKU. Kdo máte stejnou zkušenost, pište mi na certule@freenet.de
jarda odpověděl
pracuji od dubna 2013 pro gmc v landaua problem se mzdou nikdy nebyl!!!!postaralise o ubytovani odopravu do prace !!!zatím žadný problem akorat od ledna nová smlouva ale ne psana na GMC ale na BEGUS plus lepší pracovní místo v jine firmě s lepším platem zatím jsem spokojený smiley 6

asi před půl rokem 20:03
Raškov
Pan Raškov at se drží při zemi.Za zprostředkování sice,ale na jak dlouho práce bere pouze 300 euro. To samé Job Germany pan Kubis
asi před půl rokem 19:53
Zdravím. Moc bych chtěla na léto 2012 brigádu v zahraničí. Nejlépe Itálie nebo Řecko. I s přítelem. 1 brigádu jsme měli skoro zajištěnou, ale byl to podvod tedkom nemůžu nic najít. Kdyby jste věděli o něčem moc prosím, aby jste se ozvali na matyxxx@seznam.cz díky :)
Radka odpověděl
Ahoj, chci vycestovat s Helios Agency, nemáte někdo zkušenosti? Děkuji za odpověď.
asi před půl rokem 12:19
Nový Zeland
ahojky ráda bych odjela na Nový Zelanad pracovně, je to můj sen od malička se tam podívat. Kam bych měla zajít si to zařídit? a je lepší vyjet na vlastní pěst nebo si to domluvit v nějaké agentuře?
Jana odpověděl
Dobrý den, já bych Vám ráda doporučila, aby jste si to zařídila přes nějakou agenturu. Co je vše k tomu potřeba? No začala bych tím, že bych si našla nějakou agenturu. A ona mě pak vše vysvětlila a pomohla.
Hanča6 odpověděl
ahoj tak to je dobrý postup, ale jak si najít spolehlivou agenturu, která mě nepošle někam do tramtárie a nebudu se pak mít na koho obrátit. A vy jste někde s nějakou agenturou byla? Nebo byla by jste mi schopna, třeba někoho schopného poradit?
Jan Lejsek odpověděl
Zařizovat si Nový Zéland přes agenturu je pěkný nesmysl! Pokud si člověk nedokáže při shánění práce vše zařídit sám, měl by sedět doma a nikam nejezdit. Agentury jsou šmejdi kteří z Vás stáhnou kůži! Pozorně si pročti následující web www.cestananovyzeland.cz
Kocourek odpověděl
GMC Landau - banda zlodeju.
asi před půl rokem 13:02
Krupiér / krupiérka v Zahraničí
Zahr.-12x.jpg
100% vás připravíme k výkonu této profese v zahraničí. Spolupracujeme s kasíny v Anglii a v mnoha dalších částech světa. Možnost odcestovat i na zámořské lodě. Kurzy probíhají v samotném centru Prahy a Olomouce. Poskytneme kontakty na naše absolventy, kteří pracují v lukrativních kasínech v Anglii, ve Skotsku a v mnoha dalších zemích i v kasínech na luxusních zámořských lodích. Na fotce jsou naši absolventi, kteří odcestovali letecky do VB. Váš životopis zašlete na czkrupier@gmail.com, obratem se s vámi spojíme a sdělíme vám všechny potřebné informace. Tel: +420 606 900 985
Velká Británie | evropská unie | práce v zahraničí | nabídky práce | zaměstnání | brigáda
dnes v 14:32
Práce v zahraničí | práce v Anglii | zaměstnání | agentura práce | pracovat v cizině | práce v Německu | zaměstnání v zahraničí

Nový příspěvek
Jméno (povinné)
Nadpis zprávy (nepovinný)
Obrázek/Fotka (nepovinná)
Email (nepovinný, nezveřejňuje se)
Pokud vyplníte svůj email, zájemce bude mít u Vašeho příspěvku možnost odpovědět vám přímo na email. Použijte v případě, že vkládáte inzerát a čekáte odpověď čtenářů. Toto je zavedeno z důvodu ochrany inzerujících proti automatickým robotům, kteří prohledávají web a hledají emailové adresy.
Antispam (vyžadováno) Napiš číslici šest!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


 
Knihy nakladatelství Svět kulturistiky a sportu